Оголошення

АВТОРСЬКИЙ СЕМІНАР ДОКТОРА ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК ЄФИМЕНКА М. М.

З 16 січня по 20 січня 2017 року на базі Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру №1 (м. Чернівці, вул. Василя Аксенина,6) відбудеться авторський семінар доктора педагогічних наук, автора програми  з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку «Казкова фізкультура» Єфименка Миколи Миколайовича на тему: «Нові методичні підходи до фізичного розвитку і оздоровлення дошкільнят з обмеженими можливостями здоров’я». Обсяг — 30 ‒ 36 академічних годин. Запрошуються педагоги, фахівці з фізичного виховання та лікувальної фізкультури, батьки, усі зацікавлені. Семінар має практичне спрямування. На семінарі буде запропонована унікальна методична продукція д.п.н. Н. Н. Єфименка: книги, брошури, відеозаписи практичних занять з дітьми тощо.
Після закінчення семінару слухачам буде вручено відповідне свідоцтво з підписом і печаткою автора технології.

Слухачам   семінару необхідно взяти з собою таке канцелярське приладдя: загальний зошит у клітинку (бажано формату А4), ручку, простий м’який олівець, лінійку, гумку, фломастери чотирьох кольорів (чорний, зелений, синій, червоний), коректурний засіб для виправлення помилок.

Реєстрація учасників до 10 січня 2017 року.

Контактні особи: Савчук Олена Орестівна (тел. 0506780920, 53-62-65), Мигован Оксана Ананіївна (тел. 0953346353)
Продовжувати читання Оголошення

Революція Гідності – шлях до незалежності

img_9789

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, з метою гідного вшанування громадянської мужності учасників подій Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості, утвердження в державі демократичних цінностей з 21.11.2016 по 25.11.2016 в Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі №1 були проведені заходи, наповнені громадянсько-патріотичним змістом:

Продовжувати читання Революція Гідності – шлях до незалежності

Хімія – це надзвичайно цікаво!

dscf4622

24 листопада 2016 року вчителем хімії і біології Гринчук О.Д. й вчителем фізики Присяжнюк О.Г. ЧОНРЦ №1 було організовано екскурсію до Інституту біології, хімії та біоресурсів ЧНУ імені Юрія Федьковича.

Продовжувати читання Хімія – це надзвичайно цікаво!

9 листопада – День української писемності та мови

9 листопада, в Україні, у день преподобного Нестора Літописця, відзначають День української писемності та мови навзнак вдячності нащадків тому, хто стояв біля витоків національної писемності й книжного слова.

У цей день у всіх навчальних закладах нашої держави проводяться заходи, присвячені українському книжному слову.

У нашому закладі, Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі № 1,  відзначення цієї дати розпочалося з тематичної книжкової виставки та усного журналу «Українське писане слово», що підготували педагоги методичного об’єднання суспільно-гуманітарних дисциплін. Традиційно, учні та педагоги долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності «Україна на зламі тисячоліть».

Нехай День української писемності та мови й надалі об’єднує нас в єдиному прагненні розбудувати нашу рідну державу, передавати наступним поколінням кращі надбання української духовності.

Підготувала вчитель української мови та літератури Агаркова О.В.

Бібліотека – скарбниця народної мудрості

52ugbcgkl98

З  01.10 по 31.10 2016 року у Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі №1 проводився Всеукраїнський місячник шкільних  бібліотек під гаслом «Книга і читання-важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів». Продовжувати читання Бібліотека – скарбниця народної мудрості

Матеріали до інтегрованих та бінарних уроків «Вернісаж мистецтв» для учнів з психофізичними розладами

Слайди презентації до уроку “Червона книга”

Слайди презентації  “МУЗИКА ОСННЬОГО ЛІСУ “

Слайди презентації “Соняшник”

Тиждень інтегрованих та бінарних уроків «Вернісаж мистецтв» для учнів з психофізичними розладами

На базі КЗНЗ «Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр №1» педагогами методичного об’єднання з навчання та виховання учнів з порушеннями розумового розвитку з 24 по 28 жовтня 2016 року, був проведений пізнавальний тиждень інтегрованих та бінарних уроків «Вернісаж мистецтв». Продовжувати читання Тиждень інтегрованих та бінарних уроків «Вернісаж мистецтв» для учнів з психофізичними розладами

Сучасні підходи до проблеми превентивного виховання дітей з особливими потребами

03 листопада 2016 року в Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі № 1 відбулось засідання педагогічної ради на тему «Сучасні підходи до проблеми превентивного виховання дітей з особливими потребами», адже превентивне виховання посідає важливе місце в системі виховної роботи сучасної школи. Воно включає в себе підготовчі та профілактичні дії педагогічного колективу, спрямовані на запобігання формування в учнів негативних звичок, рис характеру, проявів асоціальної поведінки. Продовжувати читання Сучасні підходи до проблеми превентивного виховання дітей з особливими потребами

Іван Франко – це цілий світ

img_9164

В рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек та роботи методичного об’єднання суспільно-гуманітарних дисциплін, у Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі №1 був проведений захід присвячений 160-річчю з дня народження відомого, талановитого письменника І.Я.Франка «Любов – це те, що буде вічно…»

Продовжувати читання Іван Франко – це цілий світ