Діяльність профспілкової організації

Вас вітає Первинна профспілкова організація  комунального  загальноосвітнього навчального закладу  «Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр №1»

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР між керівником та трудовим колективом комунального загальноосвітнього навчального закладу «Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр №1» на 2021-2025 роки
  • Бюлетень роз’яснень поточного законодавства за період з 15 по 23 листопада 2021 року Читати
  • Відповідь Міносвіти на вимоги профспілок  Читати

ПРАВОВА АРГУМЕНТАЦІЯ щодо відсторонення працівників закладів освіти від роботи у зв’язку з відмовою або ухиленням від вакцинації проти COVID -19

Правовий аналіз наданих профспілковими організаціями наказів про відсторонення працівників закладів освіти від роботи у зв’язку з ухиленням від обов’язкових профілактичних щеплень проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2, свідчить, що вони здебільшого видані з посиланням на: статтю 46 Кодексу законів про працю України; частину другу статті 12 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»; пункт 41-6 постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 (зі змінами від 20.10.2021 № 1096) «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемичних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19), спричиненої корона вірусом SARS-Cov-2»; наказ Міністерства охорони здоров’я України від 04.10.2021 № 2153 «Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням».

Читати далі

Читати далі

29 жовтня 2021 року в Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі №1 відбулися збори трудового колективу, які проходили для переважної більшості в онлайн-режимі., Колективу центру  був представлений новий Колективний договір на 2021-2025 роки, над яким впродовж тижня працювала спеціально створена комісія. Співголова комісії Коверзнєва Л.Г. ознайомила з  новими розділами, змінами та доповненнями  договору. Вона звернула увагу присутніх на оплату праці під час карантину та простою,  на доплату медикам центру за роботу у несприйнятливих умовах, на  перелік видів роботи педагогів та техпрацівників під час карантину, на соціально – побутові гарантії, пільги, компенсації тощо. Після обговорення нового договору, він був одноголосно підтриманий присутніми. Підписали Колективний договір на 2021-2025 роки: директор центру Савчук О.О. та голова профспілкового комітету центру Коверзнєва Л.Г.

28 жовтня 2019 року були  проведені звітно-виборні збори  у Первинній профспілковій організації  комунального  загальноосвітнього  навчального  закладу «Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр №1» . На  зборах заслухали доповіді за звітний період голови профспілкового комітету та голови ревізійної комісії центру.

За результатами голосуванняголовою Первинної профспілкової організації центру обрано Коверзнєву Л.Г., скарбником – Шкурат О.І. Членами профспілкового комітету були обрані Карпенко О.А., Кирилова А.Н., Мацієвська Л.Т.,  Мала Н.І., Молоч О.М.

На засіданні новообраного ПК центру обов’язки членів розподілені наступним чином:

  • Коверзнєва Л.Г. – голова ПК, 
  • Молоч О.М. –  заступник голови ПК, 
  • Шкурат О.І.  – скарбник,
  • Мацієвська Л.Т., Кирилюк А.Н. – комісія по культурно-масовій та оздоровчій роботі,
  • Мала Н.І. – секретар,
  • Карпенко О.А. – комісія по охороні праці.