Архів формату «Зображення»

УЧАСТЬ УЧНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ №1 У ЧЕМПІОНАТІ МІСТА ЧЕРНІВЦІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

8 травня 2025 року учні центру взяли участь у Чемпіонаті м. Чернівці з легкої атлетики серед дітей з інвалідністю. Змагання на особисту першість проводилися окремо серед юнаків та дівчат молодшої та старшої вікової груп з різних видів програми.

Переможцями змагань стали:
🥇Зайцева Таїсія (6-А клас) – стрибки в довжину;
🥇Шевчук Каміла (9 клас) – біг 200 м;

ІІ місце:
🥈🥈Зайцева Таїсія (6-А клас) – біг 60 м, біг 200 м;
🥈🥈Гащук Ніколь (7-А клас) – біг 100 м, біг 200 м;
🥈🥈Шевчук Каміла (9 клас) – біг 100 м, стрибки в довжину;
🥈Саветюк Неля (11 клас) – біг 200 м;
🥈Боднар Артем (11 клас) – біг 200 м

ІІІ місце:
🥉🥉🥉Боштега Єлизавета (6-А клас) – біг 60 м, біг 200 м, стрибки в довжину;
🥉Василець Іван (7-А клас) – біг 200 м;
🥉Кісельов Іван (8-А клас) – біг 100 м;
🥉Гргурінович Неда (9 клас) – біг 100 м;
🥉Боштега Дарина (9 клас) – біг 200 м;
🥉Боднар Артем (11 клас) – біг 100 м

Вітаємо юних спортсменів! Бажаємо рости, розвиватися і ніколи не здаватися! Дякуємо ЗСУ за можливість брати участь у змаганнях та вигравати!

Тиждень книги у Чернівецькому навчально- реабілітаційному центрі №1

Книжок країна чарівна – у гості нас запрошує вона» за традицією проводиться в останній тиждень квітня. Відкриття тижня розпочалося із відвідування учнями 3-11 класів книжкової виставки «Книга – колиска мудрості і знань» та години спілкування «Подорож Країною Читалією». Діти мали можливість вибрати книгу за своїми інтересами та уподобаннями.

У бібліотечному кінозалі школярі 7-9 класів переглядали улюблені мультфільми, познайомились з захоплюючими історіями «Іліади» та «Одісеї».

Учні центру проявили свою активність, ерудованість, згуртованість під час проведення бібліографічної вікторини та літературних ігор «Твій друг- книга».

Надзвичайно емоційно пройшов День бібліотворчості «Читай! Мрій! Фантазуй!». Учні проявили фантазію у виготовленні книжок – саморобок, поробок із дерева, закладок та подарували їх бібліотеці.

Сюрпризом для всіх стало оформлення інсталяції учнями 11 класу «Ні дня без книги» (керівник гуртка А.Ісопеску).

Запрошуємо наших читайликів до майбутніх зустрічей з книгами!

Дбаємо про безпеку! Тиждень знань з безпеки життєдіяльності у Чернівецькому навчально-реабілітаційному центрі № 1

З 14 до 20 квітня 2025 року в закладі було проведено низку заходів, які допомогли учням засвоїти основні принципи безпечної поведінки. Вихованці Центру відпрацьовували дії за сигналами оповіщення цивільного захисту, переглянули навчальні матеріали з правил безпечної поведінки під час дії воєнного стану та загроз воєнного характеру, закріпили навички безпечної поведінки в побуті тощо. Проведення таких тижнів – важливий елемент виховання свідомого покоління, яке готове дотримуватися правил безпеки як у повсякденному житті, так і під час надзвичайних подій.

УЧАСТЬ УЧНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ №1 У ЗМАГАННЯХ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ

16.04.2025 року учні центру прийняли участь у змаганнях зі спортивного орієнтування серед дітей з порушеннями слуху за програмою обласної спартакіади « Повір у себе».

Переможцями змагань у різновіковій групі стали:

  • Зайцева Таїсія (6-А клас)
  • Василець Володимир (6-А клас)
  • Кісельов Іван (8-А клас)
  • Гргурінович Неда (9 клас)
  • Трубій Кирило (11 клас)
    ІІ місце:
  • Боштега Єлизавета (6-А клас)
  • Годованюк Кирило (4-А клас)
  • Гащук Ніколь (7-А клас)
  • Василець Іван (7-А клас)
  • Шевчук Каміла (9 клас)
  • Боднар Артем (11 клас)
    ІІІ місце:
  • Захарова Андріана (7-В клас)
  • Ткаченко Артем (7-А клас)
  • Лєснік Давид (6-А клас)
  • Саветюк Неля (11 клас)

Вітаємо переможців спортивних змагань! Бажаємо їм надалі впевнено крокувати до нових перемог!
Слава Україні!

Атестація – 2025 у Чернівецькому навчально- реабілітаційному центрі № 1

26 березня 2025 року в Чернівецькому навчально-реабілітаційному центрі № 1 відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії «Творчі сходинки вчителя сучасності». У 2024/2025 навчальному році у закладі проходили атестацію 24 педагоги. Засідання комісії відбулося у новому форматі. Педагоги мали можливість презентувати себе, розповісти про свою педагогічну діяльність, особливі навички, якими вони пишаються, про досягнення своїх учнів-вихованців та про стратегічні планування цілей на наступні роки роботи.

Під час засідання члени комісії проаналізували професійні досягнення, існуючі та потенційні можливості кожного педагога, результативність їхньої освітньої діяльності в міжатестаційний період. Усі педагогічні працівники відзначилися високою активністю та значними результатами у професійній діяльності, високим рівнем фахової та педагогічної майстерності. Усі відкриті уроки та виховні заняття проведені педагогами на високому методичному рівні із використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, хмарних середовищ, технологій дистанційного навчання тощо. Протягом атестаційного періоду педагогами створено також відеоматеріали уроків та позакласних заходів, які можна переглянути на сайті центру. Також фахівці поділилися своїми планами й ідеями щодо наступних проєктів і перспектив власного професійного розвитку.

Незважаючи на складні життєві реалії сьогодення,  педагоги, що атестувалися, зуміли гідно презентувати свої досягнення та показали високий фаховий рівень.

Атестація для педагога – це важливий етап його професійного життя, точка опори для подальших здобутків, і звершень на педагогічній ниві. Отже, бажаємо творчих злетів, професійних успіхів і постійного самовдосконалення! Швидкої перемоги та мирного неба!

Тиждень знань з безпеки життєдіяльності у Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі №1

З 04 до 10 листопада 2024 року в закладі було проведено низку заходів, які допомогли учням засвоїти основні принципи безпечної поведінки. Проведення таких тижнів є важливим елементом виховання свідомого покоління, яке готове дотримуватися правил безпеки як у повсякденному житті, так і під час надзвичайних подій.

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Читаюча шкільна родина – стратегічне завдання бібліотеки» у Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі №1 з 01.10. по 25.10.24

       1 жовтня 2024 року стартував Всеукраїнський місячник бібліотек «Читаюча шкільна родина – стратегічне завдання бібліотеки» у нашому центрі з метою формування потреби та звички в читанні, як обов’язкового компонента життєвої стратегії громадян, поліпшення читацької грамотності й сприяння розвитку людського світосприйняття, зростанню престижності читання як культурної цінності, використанню потужного виховного потенціалу української літератури!

       Бібліотечна рада центру провела змістовну роботу по ознайомленню з методичними рекомендаціями місячника шкільних бібліотек та розробили власний план проведення заходів.

        1 жовтня у бібліотеці центру відбувся «День відкритих дверей». Учні мали можливість ознайомитися з книжковою виставкою «Книга – колиска мудрості і знань» та вибрати книгу, яка їх зацікавила.

       У рамках проведення місячника бібліотек до Дня козацтва та Дня захисника Батьківщини вчитель історії Ірина Коротчук провела історичну годину для учнів 7-11 класів «Нескорена та незламна Україна» та ознайомила старшокласників з видатними постатями України, письменниками та поетами, які вибудовували та захищали майбутнє України. Була представлена виставка історичних книг, присвячена героїчній позиції цих людей.

       Традиційно продовжив свою роботу бібліотечний кінозал, де діти 2-3 класів переглянули улюблені мультфільми: «Легенди України» та казки.

       Вихователі 3-6 класів провели захоплюючу читацьку мандрівку «Відкриття нових світів через книжки».

       Надзвичайно цікаво, емоційно був проведений педагогами української мови та літератури Оксаною Агарковою та Оксаною Шкурат своєрідний мовний майданчик «Щира розмова про рідну мову». Учні складали прислів’я, відгадували загадки, вікторини, вміло працювали з довідковою літературою.    

       «Тільки там, де читають батьки, росте дитина, яка читає» писав Я.Корчак. Якщо в сім’ї з повагою ставляться до книги, таке ставлення формується і у дитини. З цією метою в центрі був проведений читацький марафон «Вчителі, батьки і діти читають разом». Із світлин оформили колаж «Читаємо разом».

Година шани «Українські поети – захисники Батьківщини» (Арт-галерея). Хвилиною мовчання вшанували пам’ять про загиблих поетів-захисників.   

День бібліотворчості!!! Фантазій у дітей не було меж. Разом з керівниками гуртків, вихователями провели майстер-класи по воготовленню різноманітних закладок, листівок, малюнків до книг, навіть виготовили пташку щастя. Цінними були подарунки для бібліотеки центру учнів 11 класу, які виготовили з дерева поробки до Дня козацтва, Дня захисника Батьківщини та до вшанування пам’яті Нестора-Літописця (керівник гуртка Василь Трубій)

       Неабиякий інтерес викликало оформлення інтерактивного плакату «Кожна книжка – це світ, який чекає на вас» (упродовж дня учні, вчителі розміщували вислови, малюнки, інформаційні повідемлення, реклами за тематикою Всеукраїнського місячника.

       До Дня української писемності та вшанування пам’яті Нестора-Літописця вчителі української мови та літератури Галина Гердик та Оксана Шкурат провели дивовижну презентацію «Мов джерельна вода – рідна мова моя». Це була справжня зустріч з історичним минулим нашої Батьківщини.

       Щиро вдячна всім учням і педагогам за активну участь у підготовці та проведенні заходів до місячника бібліотеки «Читаюча шкільна родина – стратегічне завдання бібліотеки».                                          

                                                                    Підготувала завідуюча бібліотекою І.Нестеренко

УЧАСТЬ УЧНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО ОБЛАСНОГО НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ №1 У ЗМАГАННЯХ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ

19 вересня 2024 року учні центру взяли участь у змаганнях зі спортивного орієнтування серед дітей з порушенням слуху. Підтримка патріотичного виховання та залучення до спортивного орієнтування у шкільному віці є надзвичайно важливим процесом для формування сильної, свідомої та здорової нації.


Переможцями змагань у молодшій віковій групі стали: Василець Володимир (6-А клас) ,
Кусік Надія (7-В клас);
у старшій віковій групі – Гргурінович Неда (9 клас), Ванасаун Мартин (9 клас), Трубій Кирило (11 клас).


Вітаємо переможців з чудовими результатами! Бажаємо всім міцного здоровʼя, невичерпної енергії, активності у щоденному житті та крокувати до нових перемог!


Слава Україні! Героям Слава!

«ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ» В ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ ОБЛАСНОМУ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНОМУ ЦЕНТРІ №1

З 9 вересня до 13 вересня 2024 року в Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі №1 тривав «Олімпійський тиждень». Це Всеукраїнський спортивно-видовищний захід, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні.


В рамках «Олімпійського тижня» вчителями фізичної культури та педагогами центру були проведені такі заходи: змагання з настільного тенісу та міні футболу, спортивні змагання «В пошуках олімпійського вогню» та олімпійський урок під гаслом «Активна школа – здорова Україна».


Переможці «Малих Олімпійських ігор» були нагороджені грамотами. Приємна втома і задоволення від виконаних завдань загартовують організм і формують характер сильних духом дітей – майбутніх переможців!


Разом до Перемоги!

Тиждень інноваційних технологій у Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі №1

З 22 по 26 квітня 2024 року в рамках тижня інноваційних технологій  вчителі методичного об’єднання корекційно-розвиткової роботи спільно з педагогами початкових, середніх  та старших класів проводили творчі звіти.

Вчителі індивідуальної роботи Наталя Калініна, Оксана Молоч та Надія Мала провели мовне свято «Без сім’ї немає щастя на землі» для учнів  2-А,

3-А  та 3-В класів. Педагоги поглиблювали, систематизували і закріплювали знання дітей про сім’ю, родину, рід; формували усне зв’язне мовлення; розвивали когнітивні процеси; виховували дбайливе ставлення до членів родини. Учні декламували вірші, співали пісні, виконували дидактичні вправи, створювали макет шкільної родини та грали в ігри.

Педагоги Наталя Калініна, Лариса Коверзнєва, Людмила Мацієвська, Оксана Шкурат підготували поетичний калейдоскоп «З родини починається життя людини» за участі учнів 5-А,  6-А,  6-В, 7-А, 8, 10 класів, які розповідали про сімейні традиції та звичаї, читали поезії сучасних українських авторів.

Логопед Олена Столощук показала майстер-клас «Створення родинного дерева» для учнів 4 класу, під час якого вчитель актуалізувала знання про сім’ю; збагачувала словниковий запас дітей, просторові уявлення; сприяла синхронізації мовно-рухового і мовно-слухового механізмів; мотивувала до використання комунікативно-мовленнєвої діяльності для успішної соціалізації вихованців.

Вчитель-дефектолог Надія Клим’юк організувала флешмоб «Тато, мама, я – разом дружна сім’я», де учні 1-А, 2-Б, 3-Б класів мали можливість продемострувати свої творчі навички.

 Також вихованці центру презентували свої творчі роботи на виставці малюнків «Майбутнє України – щаслива родина».

Тиждень інноваційних технологій пройшов вдало, цікаво і змістовно.