«Мила матусю-моя ти єдина»

04.03.2016 року на дошкільному  відділенні Чернівецького обласного навчально – реабілітаційного центру № 1 відбулося свято – «Мила матусю-моя ти єдина».

До свята вихованці закладу готувалися завчасно, підготувавши  разом з педагогами подарунки для мам, бабусь, дівчаток, також оформили виставку дитячих робіт на весняну тематику.

танок Весняночка на святіСвято розпочалося урочистим запрошенням дівчаток хлопчиками до святково прикрашеної зали. Дівчатка у вишиванках закликали весну танком –
«Весняночка».

А забавлянка – «Діти та дощик», показала всі примхливості весняної погоди, але діток молодшого віку така погода не засмутила…

забавлянка - «Діти та дощик»

 

Як і годиться, після гарного рясного дощику на небі з’являється веселка, тож діти з надувних кульок створили свою різнобарвну  веселку .

діти з надувних кульок створили свою різнобарвну веселкуТанком «На весняній галявині» дошкільнята привітали своїх найрідніших матусь.

Танком «На весняній галявині» дошкільнята привітали своїх найрідніших матусь Танок «На весняній галявині»

Під час гри «Зроби матусі намисто» малюки розвивали дрібну моторику рук, і найвправніші подарували барвисті (макаронні) намиста своїм мамам та бабусям.  Діти різновікової мобільної групи розповідали віршики та співали пісню про матусю, а вихованці старшої групи привітали бабусь таночком «Моя бабуся» .

вихованці старшої групи привітали бабусь таночком «Моя бабуся»

Вміння завжди бути модною, чарівною та загадковою показали дівчатка під час конкурсу «Мама збирається на роботу».

 

конкурс «Мама збирається на роботу»

А завершилось свято загальним хороводом  «Квітковий розмай» та солодким частуванням гостей та дітей дошкільного відділення.хоровод  «Квітковий розмай»дошкільне відділення на святі
«Квітковий розмай» дошкільного відділення

Залишити відповідь