Свято Першого дзвінка в ЧОНРЦ №1

1 вересня 2016 року у Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі № 1 відзначили початок навчального року – День знань.

Особливим цей день був для першокласників, які ступили на дорогу знань, не менш важливим він став і для дванадцятикласників, адже цей навчальний рік прокладе межу між їхнім дитинством і дорослим життям.
Розділити радість свята і привітати з початком навчального року учнів, їхніх батьків, педагогів центру завітали Дубровіна Людмила Іванівна , голова Чернівецької обласної організації УТОГ; Мельник Віктор Антонович, керівник кадрової служби Управління Державної міграційної служби України у Чернівецькій області; Кожокарь Костянтин Радувич, співробітник Управління Державної міграційної служби України у Чернівецькій області.
Гостей, які віддавна щиро опікуються нашими вихованцями та роблять їм приємні подарунки, завжди ми раді вітати в нашому закладі.
На святі з привітальним словом виступила директор центру Савчук Олена Орестівна, зауваживши, що незважаючи на складний час для країни, наш центр став ще яскравішим і комфортним для навчання учнів та висловила слова подяки всім, хто цьому посприяв.
Під час святкування урочистої лінійки, окрім традиційного виконання Державного гімну жестовою мовою у програмі були особливі моменти: хвилина мовчання на честь загиблих у боротьбі за майбутнє України та її територіальну цілісність; жестова пісня «Нехай квітує Україна»; патріотичний флешмоб «Україна – це ми», присвячений 25-річниці Незалежності України;
По завершенні лінійки срібноголосий дзвінок покликав всіх учнів на перший урок «Від проголошення Незалежності до нової України».
Вітаємо всіх учнів та вчителів з початком нового начального року!

Підготувала: Деренькова Г. А.

Залишити відповідь