Зустріч з педагогами та учнями технологічного ліцею м. Біволаріє (Румунія) на базі комунального загальноосвітнього навчального закладу «Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр №1»

З 05.05.2017 по 06.05.2017 в рамках транскордонної співпраці у Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі №1 відбулась зустріч з педагогами та учнями технологічного ліцею м. Біволаріє (Румунія).

Заступник директора з навчально-виховної роботи Бічікова О. К. ознайомила гостей з програмою перебування. Після цього відбулось знайомство з матеріально-технічною базою закладу, гості з Румунії відвідали урочистий захід «Презентація творчих здобутків учнів центру».

Під час круглого столу українські та румунські колеги обмінялись досвідом роботи. Заступник директора з виховної роботи Деренькова Г.А. розповіла про один із аспектів виховної роботи «Розвиток творчих здібностей дітей з порушеннями слуху» та представила вихованців центру, які залучені до запланованих заходів.

Учасники зустрічі, учні з технологічного ліцею м. Біволаріє (Румунія) та вихованці Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру №1 взяли участь в спортивно-розважальній грі квест «Mind Game», побували на екскурсії, під час якої познайомилися з архітектурною перлиною Чернівців – Чернівецьким національним університетом ім. Юрія Федьковича. Незабутні враження у гостей залишилися і після відвідин Чернівецького літературно-меморіального музею Ольги Кобилянської.

На завершення була підписана угода про міжнародне партнерство та подальшу співпрацю з навчання та виховання дітей з порушеннями слуху між педагогами соціально-технологічного ліцею для глухих дітей м. Біволаріє (Румунія) та педагогами Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру №1, яка слугуватиме передумовою до інтеграції в європейському суспільстві.

Залишити відповідь