День захисту дітей у Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі №1

1 червня 2017 року у Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі №1 відсвяткували День захисту дітей.

Діти  – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє, тому дуже хочеться, щоб наші діти були радісними та щасливими, адже для цього ми всі живемо і працюємо. І, щоб саме цей день наші вихованці запам’ятали надовго, педагогами центру була організована цікава та весела програма.

Привітати дітей із цим чудовим святом завітав на урочисту лінійку Левченко Олександр Анатолійович, начальник управління житлово-комунального господарства Чернівецької обласної державної адміністрації. Він побажав діткам за період літніх канікул увібрати всю наснагу від теплого сонечка, життєву силу від цілющої матінки землі, знайти нових друзів, добре відпочити і пам’ятати про те, що вони – українці і повинні пишатися цим.

На подвір’ї центру пройшов конкурс малюнків на асфальті «Світ очима дітей». Малюнки вийшли яскравими, веселими та патріотичними: сонце з промінчиками, квіточки й метелики, державна символіка — кожен малюнок був неповторним і особливим. Вихованці центру продемонстрували, що вони мають надзвичайну  фантазію, уяву та мрію, яку втілили в своїх малюнках.

Не залишились осторонь цього свята працівники Чернівецького міського відділу Управління ДСНС України у Чернівецькій області, які постійно приділяють значну увагу підростаючому поколінню. Щоб зробити дітям його по-справжньому приємним та цікавим, рятувальники провели для дітвори акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Дійство відбувалось у дворі закладу,

було оголошено евакуацію, вогнеборці демонстрували пожежно-рятувальне спорядження, пояснювали, для чого використовується той чи інший спеціальний інструмент, показували захисні костюми надзвичайників, розповідали про пожежно-рятувальну техніку. Діти сиділи за кермом пожежного автомобіля, вчилися ліквідовувати умовну пожежу. Веселощів дійству додавало те, що рятувальники підготували для дітвори чимало конкурсів: учасники наповнювали мішень водою, змагалися на швидкість, розгортали пожежні рукави. Окрім цього, працівники Управління ДСНС навчали присутніх правил безпеки. Без призу за таку активну участь у акції не залишився ніхто! Вогнеборці пригостили дітей солодощами, морозивом та вручили їм подарунки.

Упродовж дня діти взяли участь в спортивно-розважальних конкурсах «Ігри патріотів», та весело провели час на атракціонах у парку ім. Т.Г.Шевченка.

Педагогічний колектив центру від щирого серця бажає всім дітям міцного здоров’я, щастя, добробуту, здійснення задумів та мрій.

Залишити відповідь