День святого Миколая у Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі № 1

     Для всіх залишається чарівною казкою, коли з’являється під ранок на Миколая бажаний дарунок під подушкою. Для усіх це свято символізує торжество Милосердя, Доброти, Прощення, Любові до близьких. Вихованці центру з нетерпінням чекають його кожного року й готуються по-особливому виявити пошану до старших, старанність і слухняність, щоб отримати не різочки, а солодощі.

     Цьогоріч 19 грудня до учнів Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру № 1 Святий Миколай прийшов з добрим словом та приємними й корисними подарунками. На свято завітали поважні гості, ті, хто взяли на себе місію помічників Миколая – голова Чернівецької обласної державної адміністрації Фищук Олександр Георгійович, директор Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Палійчук Оксана Михайлівна, начальник управління Державної міграційної служби України у Чернівецькій області Вербицький Віталій Миколайович, засновники благодійного фонду «Одна сім’я» Кравчук Сергій Володимирович та Вельничук Геннадій Сергійович, лабораторія краси та вроди «Babble beauty lab», начальник Чернівецького регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Кідревич Микола Геннадійович.

     Учні підготували вірші, жестові пісні, танці, театралізоване дійство «У вечір на Миколая», щоб самим не сумувати та Миколая гарно закликати. Особливо вразили глядачів виступи вихованців центру з хореографічними композиціями «Зимова пригода», «Танець небесних ангелят». Жвавим продовженням заходу стало виконання жестових пісень «Світ добра», «Святий, святий Миколай». Вразила та зірвала шквал овацій костюмована вистава, яку підготували співробітники Державної міграційної служби Чернівецької області на чолі з Віталієм Вербицьким.

     На завершення свята директор центру Савчук Олена Орестівна подякувала гостям, педагогам та учням, висловила сподівання, що Святий Миколай не омине увагою жодної дитини, а нашим гостям, спонсорам усміхнеться доля.

Залишити відповідь