Новорічні свята в Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі № 1

Новий рік! Ці слова у кожного асоціюються зі святковим настроєм, подарунками, іграми, розвагами.

Саме так 28 грудня пройшло свято «Світ новорічних фантазій» у ЧОНРЦ №1 для учнів підгот.–4 класів.

Новорічні свята – це чудовий спосіб проявити свої акторські здібності. Активними учасниками на новорічних дійствах стали учні та педагоги центру. Було представлено театралізовану виставу, проводилися конкурси, учні танцювали та виконували жестові пісні. В гості до центру завітали Зима (Черноус О.О.), Сніговик (Ланівська М.Г.), Сніжинка (Бучинська А.І.), Казка (Бунзяк А.Б.), Провидиця (Павлюк О.В.), Кікімора (Дулова О.О.), Баба-Яга (Черневич Д.О.) та, звичайно, Дід Мороз (Грунтей С.В.) і Снігурочка (Матейчук Ю.В.).

Завдяки педагогам і вихованцям центру учні, батьки та педагоги змогли поринути у світ казки, прийняти участь у хороводах, естафетах і конкурсах. А на завершення, вихованці отримали солодкі подарунки від Діда Мороза.

Напередодні 27 грудня вихованці старших класів ЧОНРЦ № 1 зібралися на новорічний бал. Захід об’єднав сюжет казки, лейтмотивом котрої є перемога добра над злом, всесильність відданості, чесності, кохання. Учні продемонстрували свої чудові акторські здібності, звичайно, були танці, жартівливі конкурси і змагання.

Цьогорічні свята запам’ятається дітям, педагогам та гостям.

Вітаємо усіх з Новим роком! Щиро бажаємо миру, щастя, злагоди і казки у буденному житті!

Залишити відповідь