Свято останнього дзвоника в ЧОНРЦ №1

25 травня 2018 року пролунав останній дзвінок і в Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі № 1. Побажати учнівському, педагогічному, батьківському колективу закладу нових досягнень, звершень завітали шановні гості Мунтян Іван Миколайович, голова Чернівецької обласної ради, Вербицький Віталій Миколайович, начальник Управління Державної міграційної служби України у Чернівецькій області; Кожокар Костянтин Радович, співробітник Управління Державної міграційної служби України у Чернівецькій області, Вовк Олег Омелянович, начальник Чернівецького прикордонного загону.

Голова Чернівецької обласної ради нагородив кращих працівників центру Почесними грамотами обласної ради.

Гостей, які щиро опікуються нашими вихованцями та роблять їм приємні подарунки, ми завжди раді вітати в нашому закладі.

На святі з привітальним словом виступила директор центру Савчук Олена Орестівна, вручила учням Похвальні листи за навчальні досягнення та відзначила найактивніших учасників спортивних змагань і творчих конкурсів. Дитячі щасливі усмішки, гордість в очах батьків – найкращий подарунок для педагогів, які вели їх упродовж року дорогою знань.

Особливо хвилюючим, радісним і сумним водночас, став цей день для наших випускників та їхніх батьків. Щирі слова привітань гостей наповнювала віра у світле майбутнє випускників центру. Востаннє для них пролунав дзвінок, закружляв їх шкільний вальс. Віримо, що попереду у них світле та успішне майбутнє в Україні. Звучали слова привітання, вірші, учні закладу взяли участь у флешмобі «Перлина – Україна», а кульмінацією свята стало виконання учнями центру Гімну України жестовою мовою.

А далі школярів чекають літні канікули. Бажаємо їм гарного відпочинку і чекаємо зустрічі в новому навчальному році.

Залишити відповідь