Математичний мікс «Знаю, хочу, дізнаюся»

«Тим, хто вчить математику,

Тим, хто любить математику,

Тим, хто ще не знає,

Що може любити математику –

Математичний мікс присвячується!»

Згідно плану методичної роботи та з метою розвитку пізнавального інтересу учнів, їх індивідуальних, творчих та інтелектуальних можливостей у Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі №1 з 11.12.2019 по 17.12.2019 р. пройшов математичний мікс «Знаю, хочу, дізнаюся».

Навчати дітей бачити красу математики, розвивати інтерес до неї – одне з найважливіших завдань, що стоять перед педагогами.

Першочерговим завданням предметного тижня  було формування мотивації до вивчення математики, активізації позаурочної діяльності по предмету, розкриття потенціалу педагогів.

Упродовж   тижня було проведено багато заходів. Серед них: 

  • Вікторина «Калейдоскоп цікавих фактів»;
  • Презентація лепбука «Цікавинки зі світу математики»;
  • Урок-гра «Математичний футбол» (Додавання та віднімання двоцифрових чисел. Порівняння виразу і числа);
  • Комбінований урок «Математику ми знаємо – Колобку допомагаємо!» (Додавання і віднімання в межах 100);
  • Дидактична гра «Математика – це весело та цікаво»;
  • Урок-подорож «Краплинка в математичній країні» (Додавання  та віднімання у межах 10);
  • Інтегрований урок з математики і природознавства «Усні та письмові обчислення в межах 10000. Екологічні проблеми сьогодення»;
  • Інтегрований урок з математики і природознавства «Письмове додавання і віднімання трицифрових чисел без переходу через розряд. Переваги енергії Сонця»; 
  • Виховна бесіда «Математика скрізь і всюди».

Школярі отримали неймовірний емоційно-позитивний заряд. Кожен із них, враховуючи свої індивідуальні особливості та інтереси, міг працювати із захопленням. Під час міксу учні дізналися багато цікавого, нового, пізнавального і корисного з математики. Із поставленими завданнями діти впорались, впевнено відповідали на запитання, були активними. Дуже приємно, що наші учні можуть не тільки розв’язувати цікаві та логічні задачі, а й вміють підтримувати один одного. У них з’являються прагнення до прояву власної ініціативи і вміння працювати в колективі, формуються нові, позитивні взаємовідносини між вчителем і учнями. А все це є необхідною умовою для успішного вивчення такого непростого предмета як математика.

Залишити відповідь