8 вересня 2022року в Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі №1 в рамках проведення «Олімпійського тижня» спільно з викладачами та студентами кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії до медичної допомоги ЧНУ ім. Ю. Федьковича, був проведений оздоровчо – рекреаційний захід «Сильні духом: нація переможців!».
Учні 1- 6 класів виконували танцювальні рухи, вправи на координацію, рівновагу, гнучкість, долали смугу перешкод, складали пазли на швидкість. Приємна втома і задоволення від виконаних завдань загартовують організм і формують характер сильних духом дітей, майбутніх переможців! Щиро вдячні усім організаторам та учасникам заходу! Разом до Перемоги!
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-08_16-40-28.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-08_16-40-43-768x1024.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-08_16-40-15-1024x768.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-08_16-40-45-1024x768.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-08_16-40-16-768x1024.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-08_16-40-14-1024x768.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-08_16-40-44-2-1024x768.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-08_16-40-19-1024x768.jpg)