Колектив комунального закладу «Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр №1» вітає:
Малу Надію Іванівну, вчителя-дефектолога яка за багаторічну сумлінну працю, добросовісне виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм, за заслуги в реалізації державної політики у галузі освіти, навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти».
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-03_11-52-32-1024x768.jpg)
Молоч Оксану Михайлівну, вчителя індивідуальної роботи з розвитку слухо-зоро-тактильного сприймання усного мовлення та формування вимови, яка за сумлінну працю, високі досягнення у навчанні і вихованні підростаючого покоління та з нагоди відзначення Дня працівників освіти нагороджена грамотою Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації (обласної військової адміністрації).
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-03_11-53-46-1024x768.jpg)
Карпенко Олесю Анатоліївну, вчителя української мови та літератури, яка за самовіддану працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток освітньої галузі та з нагоди Дня працівників освіти нагороджена подякою Чернівецької обласної ради.
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-03_11-54-51-1024x768.jpg)
Шкурат Оксану Іванівну, скарбника первинної профспілкової організації КЗ «ЧОНРЦ №1», яка за багаторічну сумлінну працю в галузі освіти, зразкове виконання посадових обов’язків та з нагоди Дня вчителя нагороджена грамотою Чернівецького обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки.
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-03_11-52-47-1024x768.jpg)
Бажаємо всім педагогам оптимізму, успіхів, натхнення, здійсненні задумів та мрій.
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-03_11-52-25-1024x768.jpg)