4 жовтня 2022 року у медіатеці Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру №1 відбулась зустріч з представниками фармацевтичної компанії «Гленмарк Україна». Гості презентували вихованцям центру розвиваючі ігри, цікаві сучасні книги українських і зарубіжних авторів, демонстраційний матеріал для дітей молодшого віку та смаколики. Книги стануть у нагоді нашим читачам, а бібліотека центру урізноманітнить свій фонд цікавими сучасними виданнями.
Висловлюємо щиру вдячність благодійникам за допомогу дітям з особливими освітніми потребами.
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-04_14-28-44-768x1024.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-04_14-28-54-1024x768.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-04_14-29-13-768x1024.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-04_14-27-43-1024x768.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-04_14-27-04-768x1024.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-04_14-24-01-1024x770.jpg)