В День української писемності та мови – 9 листопада, вчительський колектив центру доєднався до всеукраїнської акції написання диктанту національної єдності. Цьогоріч автором тексту стала письменниця та режисер Ірина Цілик, а читала його народна артистка України Ада Роговцева.
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/11/20221109_110758.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/11/20221109_112231.jpg)
А для учнів центру до Дня української писемності та мови педагоги методичного об’єднання суспільно-гуманітарних дисциплін підготували мовний батл «Українська – це трендово, популярно, престижно!» який провела Лариса Коверзнєва.
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/11/20221109_121649-rotated.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/11/20221109_123016.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/11/20221109_123602.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/11/20221109_123929.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/11/20221109_124023.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/11/20221109_124123.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/11/20221109_125859.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/11/20221109_131002.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/11/20221109_131252-rotated.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/11/20221109_151531.jpg)