29 листопада 2022 року учні Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру № 1 зустрілися в імпровізованій літературній слов’ярні, щоб відзначити 90-річчя від дня народження буковинського поета-пісняра, письменника, кінодраматурга Михайла Ткача. Творча група “Біографи” презентувала проєкт “Життєва стежина митця”, а “Літературознавці” розкрили творчу сторінку поета “Сходинки людської душі…”, де представили збірки поезій, які вийшли з-під пера нашого земляка.
Михайло Ткач і пісня уже стали поняттями нероздільними. Тому у залі звучали пісні у жестовому виконанні “Марічка”, “Чуєш, мамо…”, “На щастя, на долю…”. Вихованці центру вкотре переконалися, що буковинська земля щедра на талановитих людей.
Підготувала і провела літературний захід вчитель української мови та літератури Людмила МАЦІЄВСЬКА
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/12/001photo_2022-12-01_11-59-12-2.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/12/002photo_2022-12-01_11-59-39-2.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/12/003photo_2022-12-01_11-59-47-2.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/12/004photo_2022-12-01_11-59-55-1.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/12/005photo_2022-12-01_12-00-04-1.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/12/006photo_2022-12-01_12-00-13-1.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/12/007photo_2022-12-01_12-00-19-1.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/12/008photo_2022-12-01_12-00-26-1.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/12/009photo_2022-12-01_12-00-33-1.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/12/010photo_2022-12-01_12-00-40-1.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/12/011photo_2022-12-01_12-00-47-1.jpg)