Сьогодні, 22 березня 2023 року, учні 1-5 класів Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру №1 відвідали музей пожежно-рятувальної справи при Управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Чернівецькій області. Дітям розповіли про історію зародження і розвитку пожежно-рятувальної справи на Буковині, вони побачили цікаві артефакти, уявили себе в ролі рятувальників. Учні дізналися правила безпеки щодо поводження з вибухонебезпечними предметами. Дякуємо працівникам Чернівецького державного пожежно-рятувального загону №1 за цікаву зустріч і незабутні емоції вихованців закладу.
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-22_17-59-47-1024x768.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-22_18-02-12-768x1024.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-22_18-04-35-768x1024.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-22_18-11-11-1024x768.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-22_18-11-23-1024x768.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-22_18-12-53-1024x768.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-22_18-36-29-1024x768.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-22_18-36-40-1024x768.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-22_18-36-51-1024x768.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-22_18-37-10-1024x768.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-22_18-37-27-1024x768.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-22_18-37-42-768x1024.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-22_18-38-07-1024x768.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-22_18-41-26-1024x768.jpg)