Сьогодні відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Ерудит». В ньому брали участь 20 переможців І етапу конкурсу, учні 12 класів навчальних закладів для дітей з порушеннями слуху. Учениця 12-А класу Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру Вікторія Янкевич показала високий рівень знань і здобула у цьому конкурсі почесне ІІІ місце. Вітаємо її з почесним ІІІ місцем і бажаємо успіхів у навчанні та визначних досягнень на життєвій ниві.
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/04/342491475_242227738306755_4629153714046166552_n-1024x444.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-19_16-00-45-2-1024x768.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-19_16-35-34-896x1024.jpg)