27.04.2023 року учні центру прийняли участь у змаганнях зі спортивного орієнтування за програмою обласної спартакіади « Повір у себе», Першість РЦ « Інваспорт», та вибороли І призові місця. Переможцями змагань у різновіковій групі стали: Григорчук Христина 12-А клас,Урсатій Іван 12-А клас, Боштега Дарина 7 клас, Ванасаун Мартин 7клас, Кісельов Іван 6-А клас, Кусік Надія 5-В клас.
Вітаємо переможців спортивних змагань! Бажаємо їм надалі впевнено крокувати до нових перемог! Слава Україні!
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/05/IMG_0943-768x1024.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/05/IMG_0944-768x1024.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/05/IMG_0949-768x1024.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/05/IMG_0952-768x1024.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/05/IMG_0965-768x1024.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/05/IMG_0971-768x1024.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-04-28_15-03-54.jpg)