18 травня 2023 року, в Міжнародний день музеїв, учні 1–5 класів Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру № 1 завітали до Чернівецького літературно-меморіального музею на захід «Його величність експонат». У центрі уваги була вишита сорочка родини Кобилянських, адже цього року 18 травня відзначається і Всесвітній день вишиванки. Вихованці закладу разом із педагогами мали унікальну нагоду зблизька побачити реліквію, дізнатися про її історію. Вони пізнали зашифроване в орнаментах і кольорах сорочки побажання добра і щастя, розгадували значення візерунків на власних вишиванках! Відтак змогли й доторкнутися (як справжні музейники – у білих рукавичках!) до раритетних вишивок, що зберігаються в музеї.
Дякуємо працівникам музею Ольги Кобилянської за збереження нашої спадщини й пізнавальну зустріч!
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-19_14-23-43-1024x768.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-19_14-23-48-768x1024.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-19_14-23-45-1024x768.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-19_14-23-28-1024x768.jpg)