10 жовтня 2023 року учні 6-х і 7-а класів Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру 1 відвідали мистецьку студію “Давній посуд з “підземної скарбниці” Чернівців” у Чернівецькому обласному краєзнавчому музеї. Вихованці центру дізналися про життя середньовічних Чернівців, секрети давніх гончарів, про роботу сучасних вчених-археологів і спробували себе в ролі художників!
Щиро вдячні завідувачці відділу археології, історії середніх віків і нової історії ЧОКМ Оксані Драгомирецькій за щиру гостину й цікавий захід!
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-11_08-17-39-1024x768.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-11_08-16-45-2-768x1024.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-11_08-16-45-768x1024.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-11_08-16-44-768x1024.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-11_08-16-43-768x1024.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-11_08-16-42-1024x768.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-11_08-16-38-768x1024.jpg)