2 жовтня 2023 року розпочав свою роботу Всеукраїнський місячник бібліотек під гаслом «Вірю в майбутнє твоє, Україно!» у навчально-реабілітаційному центрі №1.
Метою запланованих бібліотекою заходів – втілення основних положень «Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України», привернення уваги до питання патріотичного виховання у нашій державі, розкриття виховної функції шкільної бібліотеки щодо розвитку патріотизму зростаючої особистості. Бібліотекар центру з активом бібліотеки оформили книжкову виставку «Є найсвятіше слово на землі, високе, світле – Україна», де були представлені книги про історію нашого народу, кращі твори українських класиків та сучасних письменників.
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/10/image-7.png)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/10/image-8.png)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/10/image-6.png)
Посвята в читачі першокласників.
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/10/image-9.png)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/10/image-10.png)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/10/image-11.png)
До 105 річниці від дня народження відомого педагога, письменника, патріота В.Сухомлинського «Щоб у серці жила Україна» були організовані читацькі зустрічі за творами відомого ювіляра, конкурси малюнків до творів письменника, бібліоквест «Знайди назву твору», інтерактивний плакат з крилатими висловами Василя Сухомлинського та його десять заповідей підростаючому поколінню.
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/10/image-12.png)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/10/image-13.png)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/10/image-14.png)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/10/image-15.png)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/10/image-16.png)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/10/image-17.png)
10 жовтня відбулася віртуальна подорож «Парад європейських мов» з метою формування в учнів розуміння того, що українська мова наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна, як держава. Вчитель англійської мови Галина Гердик ознайомила учнів з державними символами та мовами країн, які входять до Європейського Союзу.
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/10/image-18.png)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/10/image-19.png)
Найкращі читачі бібліотеки підготували слайд-презентацію «Книги про Україну і українців» сучасних українських письменників з інтернет ресурсів та поділилися враженнями про прочитані ними книги і запропонували школярам обов’язково прочитати їх.
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/10/image-20.png)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/10/image-21.png)
Старшокласники взяли активну участь у підготовці та проведенні заходу «Моя країна Україна – і я її громадянин». В цікавій доступній формі учні представили міні-проєкти: «Державні та народні символи України», «Наша Конституція», вікторину «Моя найкраща в світі сторона – чарівна, неповторна Україна», 10 клас оформив світлини«Натхненне слово про Україну» з віршами сучасних українських поетів. Хвилиною мовчання вшанували героїв України, які віддали життя за наше щасливе майбутнє. Перглянули серію мультфільмів про Україну Сашка Лірника. Всі разом склали асоціативний кущ «Якою я бачу Україну в майбутньому».
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/10/image-22.png)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/10/image-23.png)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/10/image-24.png)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/10/image-25.png)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/10/image-26.png)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/10/image-27.png)
19 жовтня школярі провели конкурс малюнків «Наша спільна мрія – мир Україні», де були представленні не тільки власні малюнки, а й найкращі малюнки дітей України з інтернет ресурсів які так як і ми мріють про мир на всій землі.
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/10/image-28.png)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/10/image-29.png)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/10/image-30.png)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/10/image-31.png)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/10/image-32.png)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/10/image-33.png)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/10/image-34.png)
Молоді педагоги Катерина Гуменюк та Анастасія Ісопеску організували флешмоб «В єднанні сила й міць держави». Тільки разом в єднанні з усім світом, з вірою у наші Збройні Сили України, у наше щасливе майбутнє – ми здобудемо таку довгоочікувану ПЕРЕМОГУ.
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/10/image-35.png)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/10/image-36.png)
Щиро вдячна всім учням і педагогам за активну участь у підготовці та проведенні заходів до місячника бібліотеки «Вірю в майбутнє твоє, Україно!».
Підготувала завідуюча бібліотекою І.Нестеренко