З 6 листопада по 10 листопада в Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі № 1 пройшов тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності з метою підвищення рівня обізнаності щодо надзвичайних ситуацій і подій техногенного та природного характеру, відпрацювання дій та навичок учнів при загрозі життю та здоров’ю, перевірки теоретичних та практичних знань учнів щодо основ безпеки життєдіяльності.
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-10_10-02-49-1024x768.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-10_10-02-48-1024x768.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-10_10-02-47-1024x768.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-10_10-02-46-1024x768.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-10_10-02-45-1024x768.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-10_10-02-44-1024x768.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-10_10-02-43-1024x768.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-10_10-02-42-2-1024x768.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-10_10-02-42-1024x768.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-10_10-02-40-1024x768.jpg)