Методичне об’єднання вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін
У рамках проведення тижня літератури рідного краю до 160-річчя з дня народження Ольги Кобилянської у ЧНРЦ № 1 пройшла мистецька освітня кампанія “Кобилянська: грація української нації”. Педагоги презентували учням літературний буклет “Родовідна пам’ять”, у якому були зібрані цікаві факти з життя і творчості О. Кобилянської. Родзинкою літературного буклета була віртуальна екскурсія музеєм за її твором “Меланхолійний вальс”.
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-24_13-20-29-1024x768.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-24_13-20-26-1024x807.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-24_13-20-25-1024x768.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-24_13-20-23-1024x768.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-24_13-20-24-1024x534.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-24_13-20-22-1024x768.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-24_13-20-27-1024x768.jpg)