Під таким девізом проходив тиждень на дошкільному відділенні КЗ «Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр №1». Педагоги створили атмосферу патріотизму та гордості за свою країну-Україну, щоб формувати у дошкільнят почуття любові та поваги до рідної землі. Протягом тижня педагоги, використовуючи нетрадиційні техніки художньо – естетичного розвитку, робили тематичні поробки. Завершенням тижня стала с спільна композиція «З любов’ю до України!».
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/12/InShot_20231130_134509008-1024x1024.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/12/InShot_20231130_134719585-1024x1024.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/12/InShot_20231130_134203689-1024x1024.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/12/InShot_20231130_135358325-1024x1024.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/12/InShot_20231130_203937346-1024x768.jpg)