ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ У ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ ОБЛАСНОМУ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНОМУ ЦЕНТРІ №1

Миколая – одне з найбільш очікуваних свят року. Дітлахи, готуючись до нього, намагаються бути чемними, не пустувати. За традицією, в цей день, під ранок з’являється подарунок під подушкою. Насамперед це свято символізує торжество Милосердя, Доброти, Прощення, Любові до близьких. Вихованці Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру №1 з нетерпінням чекають його кожного року й готуються по-особливому виявити пошану до старших, старанність і слухняність.

Цьогоріч 6 грудня 2023 року до учнів Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру № 1 Святий Миколай прийшов з добрим словом та приємними й корисними подарунками. Не обійшлось це свято і без благодійників, тих, хто взяв на себе місію помічників Миколая – голови профспілки працівників Управління державної міграційної служби у Чернівецькій області Віктора Мельника, головного спеціаліста Управління державної міграційної служби у Чернівецькій області Костянтина Кожокара, головного спеціаліста по зв’язку державної міграційної служби Мартинюк Марина Анатоліївна; ІОАЗОР, СОЗДМТТО, ІТТ №1, ІТТ №2, ГУМП в Чернівецькій області Дробіленко С.А., Волощук В.Н., Бадюк І.І., Сокульський Р.В.

Учні центру розповідали вірші, співали жестові пісні. Радість, усмішки, щирість в дитячих очах вкотре переконують нас, якою великою справою є творити добро та дарувати один одному любов. Сподіваємось, що Святий Миколай не омине увагою жодної дитини, а нашим благодійникам усміхнеться доля, подарує МИР та  ПЕРЕМОГУ!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Залишити відповідь