Святковий концерт «Весну зустрічаймо!» згуртував вихованців, педагогів, батьківську громаду Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру № 1 в останній день зими. Високою честю для всіх була присутність на святі воїнів Збройних сил України, які проходять лікування та реабілітацію в Чернівецькому військовому госпіталі.
Надія на світлі зміни, віра в перемогу, любов до України звучали в кожному слові, єднали серця й помисли присутніх. Слава Україні! Героям слава!
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_12-05-37-1024x461.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_12-05-33-1024x461.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_12-05-27-1024x576.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_12-05-24-1024x461.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_12-05-21-1024x461.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_12-05-17-1024x461.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_12-05-14-1024x461.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_12-05-07-1024x461.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_12-05-04-1024x461.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_12-05-00-1024x461.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_12-04-56-1024x461.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_12-04-53-1024x461.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_12-04-49-1024x461.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_12-05-11-1024x576.jpg)