21 березня 2024 педагоги та учні центру долучилися до цього свята: переглянули презентацію, присвячену дню народження української поетеси Ліни Костенко “Поезія – це свято, як любов….”. Старшокласники декламували вірші Т. Шевченка, Л.Українки, Л.Костенко, підготували інтерактивний плакат “Поезія – це неповторність, якийсь безмежний дотик до душі”, учні 3 класів продемонстрували власні малюнки до поезій українських поетів.
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-22_12-54-47-768x1024.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-22_12-54-49-1024x577.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-22_12-54-52-2.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-22_12-54-57-1024x768.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-22_12-54-58-1024x665.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-22_12-55-00-1024x768.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-22_12-55-04-1024x576.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-22_12-55-24-768x1024.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-22_13-23-18-768x1024.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2024/03/Знімок-екрана-14.png)