Атестація – 2024 у Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центр № 1

26 березня 2024 року в Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі № 1 відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії «Творчі сходинки вчителя сучасності». У 2023/2024 навчальному році у закладі проходили атестацію 20 педагогів. Засідання комісії відбулося у новому форматі. Педагоги мали можливість презентувати себе, розповісти про свою педагогічну діяльність, особливі навички, якими вони пишаються, про досягнення своїх учнів-вихованців та про стратегічні планування цілей на наступні роки роботи.

 Атестаційною комісією було проаналізовано існуючі та потенційні можливості кожного педагога, результативність їхньої освітньої діяльності в міжатестаційний період. Усі педагогічні працівники відзначились високою активністю та значними результатами у професійній діяльності, високим рівнем фахової та педагогічної майстерності; відкриті уроки та виховні заняття проведені ними на високому методичному рівні із використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, хмарних середовищ, технологій дистанційного навчання тощо. Упродовж атестаційного періоду педагогами створено відеоматеріали уроків та позакласних заходів, які можна переглянути на сайті центру.

Незважаючи на складні життєві реалії сьогодення,  педагоги, що атестувалися, зуміли гідно презентувати свої досягнення та показали високий фаховий рівень.

Атестація для педагога – це важливий етап його професійного життя, точка опори для подальших здобутків і звершень на педагогічній ниві, тож бажаємо творчих злетів, професійних успіхів та постійного самовдосконалення! Швидкої перемоги та мирного неба!

Залишити відповідь