Освітянська та учнівська громади Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру №1 долучилися до відзначення Європейського тижня імунізації, що проходив 22–28 квітня 2024 року.
Медичні працівники Центру провели учням 2–10 класів і педагогами тематичну лекцію, діти переглянули мультфільми відповідної тематики. Лікар Центру наголосила присутнім на заході, що вакцинація – єдиний спосіб запобігати інфекційним хворобам.
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2024/05/1714651064541-1024x461.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2024/05/1714651147151-1024x461.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2024/05/1714651170211-1024x461.jpg)