День святого Миколая у Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі № 1

Для всіх залишається чарівною казкою, коли з’являється під ранок на Миколая бажаний дарунок під подушкою. Для усіх це свято символізує торжество Милосердя, Доброти, Прощення, Любові до близьких. Вихованці центру з нетерпінням чекають його кожного року й готуються по-особливому виявити пошану до старших, старанність і слухняність, щоб отримати не різочки, а солодощі.

Цьогоріч 19 грудня 2018 року до учнів Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру № 1 Святий Миколай прийшов з добрим словом та приємними й корисними подарунками. На свято завітали поважні гості, ті, хто взяли на себе місію помічників Миколая – в.о. голови Чернівецької обласної державної адміністрації Павлюк Михайло Вікторович, головний спеціаліст відділу дошкільної середньої спеціальної освіти та соціального захисту Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Гринюк Оксана Іванівна, начальник управління Державної міграційної служби України у Чернівецькій області Вербицький Віталій Миколайович та співробітники міграційної служби України, начальник Чернівецького прикордонного загону, полковник Вовк Олег Омелянович, заступник начальника Чернівецького прикордонного загону Любашевський Сергій Васильович, фахівці ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти.

Учні підготували вірші, жестові пісні, танці, театралізоване дійство «У вечір на Миколая», щоб самим не сумувати та Миколая гарно закликати.

Зворушили глядачів і хореографічна композиція «Сніжинки», і жестові пісні «Святий Миколай», «Персональний Jesus», «Ой зима, зима» у виконанні вихованців центру. Вразила та зірвала шквал овацій костюмована вистава, яку підготували співробітники Державної міграційної служби Чернівецької області на чолі з Віталієм Вербицьким.

На завершення свята директор центру Савчук Олена Орестівна подякувала гостям, педагогам та учням, висловила сподівання, що Святий Миколай не омине увагою жодної дитини, а нашим гостям, спонсорам усміхнеться доля.

Залишити відповідь