Атестація – 2022 у Чернівецькому обласному навчально- реабілітаційному центр № 1

30 березня 2022 року в Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі № 1 відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії. У 2021/2022 навчальному році у закладі проходили атестацію 14 педагогів. Засідання комісії відбулося із використанням технологій дистанційної роботи, з метою дотримання протиепідемічних заходів.

Основною метою проведення атестації було вдосконалення навчально-виховного процесу, активізація професійної компетентності педагогів, стимулювання безперервної фахової та загальної освіти, розвитку творчої ініціативи, оволодіння новітніми технологіями навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами.

Атестаційною комісією було проаналізовано існуючі та потенційні можливості кожного педагога, результативність їх освітньої діяльності в міжатестаційний період. Усі педагогічні працівники відзначились високою активністю та значними результатами у професійній діяльності, високим рівнем фахової та педагогічної майстерності. У значному творчому доробку педагогів центру є методичні напрацювання, відео уроки, матеріали педагогів доступні за покликанням для перегляду та вивчення на Googlе диску. Усі відкриті уроки та виховні заняття проведені педагогами на високому методичному рівні із використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, хмарних середовищ, технологій дистанційного навчання тощо. Протягом атестаційного періоду педагогами створено також відеоматеріали уроків та позакласних заходів, які можна переглянути на сайті центру.

За наслідками вивчення роботи педагогів, які атестуються, ознайомлення із творчим доробком та індивідуальних співбесіди з кожним,  члени атестаційної комісії проголосували  за те, щоб порушити клопотання перед атестаційною комісією Департаменту освіти і  науки облдержадміністрації про присвоєння педагогічного звання «вчитель-методист» одному педагогу, про відповідність раніше присвоєній категорії «спеціаліст вищої категорії» 8 педагогам, про відповідність присвоєному раніше педагогічному званню «старший вчитель» 2 педагогам, про відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «вчитель-методист» 2 педагогам.

Атестаційною комісією центру також присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії» 1 педагогу, присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії» 4 педагогам, присвоєно 12тий розряд одному педагогу. Атестація для педагога – це важливий етап його професійного життя, точка опори для подальших здобутків і звершень на педагогічній ниві, отже бажаємо творчих злетів, професійних успіхів та постійного самовдосконалення!

Залишити відповідь