«НАШ САДОК – ТО ДРУГИЙ ДІМ, НАМ ЖИТИ ВЕСЕЛО У НІМ!»
Саме під таким девізом пройшов тиждень присвячений Всеукраїнському дню дошкілля, який відзначали з 18.09 по 22.09.2023 року в дошкільному відділенні Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру №1.
Кожен день цього тижня був особливим для дітей та працівників дошкільного відділення. Педагоги підібрали цікаві, веселі, емоційно насичені ігри, розваги, квести, майстер-класи, щоб яскраво та незабутньо прожити цей святковий тиждень! Закінчився тиждень фотосесією «Дитинство моє веселкове»!
Щиро вітаємо зі святом наших колег – дошкільників! Бажаємо здоров’я міцного, витримки, терпіння, задоволення від роботи, адошкільнятам – щасливого дитинства під мирним українським небом!
Перемоги нам!
Слава Україні! Слава ЗСУ!
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/09/InShot_20230922_145319395-1024x1024.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/09/InShot_20230922_142655689-1024x1024.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/09/InShot_20230922_163018562-1024x1024.jpg)