Святий Миколай відвідав Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр № 1

img_0184

Цьогоріч у Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр № 1 Святий Миколай завітав з добрим словом та приємними й корисними подарунками. Вихованці центру з нетерпінням чекають цього зимового свята кожного року й готуються по-особливому виявити шану до старших, старанність і слухняність, щоб отримати не різочки, а солодощі.

viber-image img_6767

Відзначення Дня святого Миколая у Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі № 1 розпочалося 19 грудня 2016 на дошкільному відділенні закладу, куди завітали гості – учні та педагоги Горішньошерівецької ЗОШ І-ІІІ ст. Вони привезли малятам багато подарунків – яскравих іграшок і солодощів. Учні початкових та середніх класів теж не залишилися без подарунків. Викладачі та студенти Буковинського державного медичного університету привітали дітей зі святом Миколая, побажали міцного здоров’я, щастя, зростати розумними, поважати батьків та близьких.

Свято Миколая Чудотворця відбулось 20 грудня о 12.00 в актовій залі центру. Учні підготували вірші, жестові пісні, танці, сценки, щоб самим не сумувати та Миколая гарно закликати. Особливо вразили глядачів виступи вихованців центру – хореографічні композиції «Зимовий серпантин» (дошкільне відділення), «Квітковий візерунок» (учні 6-а кл.). Усі учасники свята у кожний виступ вклали сподівання, що злагода, спокій, мир запанують поміж людей, а добро переможе зло.

img_0182 img_0160 img_0125 img_0092 dsc_0632

Після завершення театралізованої частини свята слово взяли наші шановні гості, ті, хто перебрали на себе місію помічників Миколая. Співробітники Державної міграційної служби Чернівецької області на чолі з Вербицьким Віталієм Миколайовичем відвідали нас не тільки з солодощами, але й з підготовленою для учнів костюмованою казкою «Кошик яблук», що зірвала шквал овацій і на довго запам’ятається всім глядачам. Директор Чернівецького обласного центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Кідревич Микола Геннадійович висловив сподівання, що учні центру будуть не тільки слухняними, розумними та старанними, але й охоче займатимуться спортом, а у пригоді стане спортивний інвентар, подарований ним.

img_0196

На завершення свята директор центру Савчук Олена Орестівна подякувала гостям, педагогам та учням, висловила сподівання, що Святий Миколай не омине увагою жодної дитини, а нашим гостям, спонсорам усміхнеться доля.

img_0190

Залишити відповідь