Відзначення Міжнародного Дня людей з інвалідністю в Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі №1
З 30 листопада по 4 грудня 2017 року в Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі №1 відбулися заходи з відзначення Міжнародного Дня людей з інвалідністю. Заходи були спрямовані на виховання толерантного ставлення до людей з обмеженими можливостями, на руйнування психологічних, фізичних, соціальних бар’єрів, які виключають або обмежують їх участь у повноцінній життєтворчій діяльності.
У 7-12 класах були проведені бесіди «В ім’я добра і милосердя». Для учнів підгот.-7 класів адміністрація ТРЦ Fantasy Town організувала безкоштовне катання на роликах та розваги в дитячому лабіринті, а старшокласники мали змогу переглянути фільм в кінопалаці «Чернівці». Педагогічний та учнівський колективи щиро вдячні всім, хто долучився до організації та проведення заходів до Дня людей з інвалідністю.
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2017/12/IMG_20171204_140057-1024x768.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2017/12/20171204_125841-1024x768.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2017/12/20171204_121721-1024x768.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2017/12/20171204_121542-1024x768.jpg)