Майстер-клас педагогічної творчості

        З 4 по 8 грудня 2017 року в рамках декади «Майстер-клас педагогічної творчості» вчителі методичного об’єднання корекційно-розвиткової роботи проводили творчі звіти.

  Вчитель індивідуальної роботи Калініна Н.Л. провела відкрите індивідуальне заняття у підготовчому – А класі «Автоматизація звука [ч]. Розпізнавання мовного матеріалу з теми «Орієнтація у просторі». Педагог закріплювала правильну вимову [ч] у складах і словах; розвивала когнітивні процеси; працювала над ритміко-інтонаційною структурою та злитністю мовлення.

    Логопед Столощук О. В. провела заняття в 3 класі «Рідна сімя – колиска людини. Автоматизація звука [с] у словах», під час якого формувала в учня уміння узгоджувати іменник з прикметником та дієсловом; розвивала мовну артикуляцію, фонематичний слух, збагачувала активний словник.

      Вчитель української жестової мови Дяків С.М. провів урок в 7-А класі на тему «Найуживаніші жести-дії». Під час уроку педагог закріпив з учнями знання про найуживаніші дієслова, вчив відтворювати їх жестовою мовою та правильно дактилювати; розвивав пам’ять, збагачував словниково-жестовий запас слів.

Залишити відповідь