Участь в обласній акції #ПисанкаChallenge2022
Писанка – символ весняного відродження природи, зародження життя, продовження роду, символ сонця, тепла і вічності, а також незамінний атрибут Великодня.
Вважають, що писанка приносить щастя. Саме тому ними обмінюються та дарують їх рідним та друзям. 20 квітня 2022 року в Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі №1 для дітей, що проживають в закладі, педагоги центру провели майстер-класи з виготовлення писанок, крашанок та оформили виставку Великодніх композицій « Писанка надії».
Бажаємо всім щасливих Великодніх свят і мирного неба над головою! Все буде Україна!
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-21_15-58-02-1024x579.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-21_15-57-58-1024x472.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-21_15-57-54-1024x472.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-21_15-57-50-1024x583.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-21_15-57-46-1024x622.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-21_15-57-43-1024x597.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-21_15-57-39-1024x925.jpg)