СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА У ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ ОБЛАСНОМУ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНОМУ ЦЕНТРІ №1

9 червня 2023 року пролунав останній дзвінок в Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі № 1. Для кожного цей день має своє значення: діти пишаються власними знаннями та здобутками, вчителі відчувають гордість за виховання майбутнього покоління, батьки розуміють, що їхні діти стали дорослішими на рік.

Особливо зворушливим, радісним і сумним водночас став цей день для наших випускників 12-тих класів, для яких востаннє пролунав шкільний дзвінок. Адміністрація центру привітала випускників та вручила учням свідоцтва про закінчення, відзначила грамотами найактивніших учасників спортивних змагань і творчих конкурсів.

Розділити радість свята і привітати учнів, їхніх батьків, педагогів центру завітали співробітники Управління Державної міграційної служби України у Чернівецькій області. Гостей, які віддавна щиро опікуються нашими вихованцями, ми завжди раді вітати в нашому закладі.

У кожному класі прозвучали останні настанови про безпечні літні канікули.

Випускникам ми бажаємо, нехай шлях вашого життя буде гладким, щасливим і яскравим! Бажаємо, щоб всі ваші плани та цілі обов’язково стали реальністю! Променисто посміхайся і пам’ятайте, що ми завжди вас раді бачити у нашій школі!

Бажаємо миру кожній родині, хай буде Мир у нашій рідній Україні. Слава Україні! Героям Слава!

Залишити відповідь