7 вересня 2023 року в Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі № 1 з метою запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формування навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення й узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, безпечного поводження під час руху до школи й додому в центрі відбувся «Тиждень знань правил дорожнього руху». В рамках тижня відбувся квест «Твій друг – безпечний рух». В грі-змаганні учні закладу закріпили знання про дорожні знаки, правила безпечного переходу і орієнтування в дорожніх ситуаціях.
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-07_17-39-39-1024x768.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-07_17-39-49-768x1024.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-07_17-39-55-768x1024.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-07_17-40-11-768x1024.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-07_16-17-41-060-768x1024.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-07_17-39-52-342-1024x768.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-07_17-39-54-725-768x1024.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-07_17-39-55-279-768x1024.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-07_17-39-55-559-768x1024.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-07_17-40-12-178-768x1024.jpg)