З метою формування ціннісного ставлення особистості до суспільства і держави, виховання патріотичних почуттів, любові до рідної землі, українського народу, шанобливого ставлення до духовних і культурних надбань українського народу, здатності зберігати свою національну ідентичність в рамках освітньо-виховного проекту «З Україною у серці» з 13.11.2023 по 24.11.2023 було проведено декаду відкритих виховних занять з національно-патріотичного виховання.
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/11/collage-1.jpeg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/11/collage-2.jpeg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/11/collage-3.jpeg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/11/collage-4.jpeg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/11/collage-5.jpeg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/11/collage-6.jpeg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/11/collage.jpeg)