ЗУСТРІЧ ІЗ РІЗДВЯНИКОМ
Що є найбільшим різдвяним дивом? Світло добра і любові, яке запалює в серцях це особливе свято!
27 грудня 2023 року на дошкільному відділенні Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру № 1 відбулося свято з українським колоритом і різдвяним настроєм. У гості до наймолодших вихованців Центру завітав Різдвяник із повчальними настановами та подарунками. Діти радо зустріли таємничого жителя Карпатських гір й пізнавально провели час разом. Вони виконали для гостя танцювальні композиції, грали в музично-ритмічні ігри, мелодекламували пісні, музикували із перкусійними інструментами, чим підкреслили ритміку музики. Свято завершилося виконанням спільного таночка «Надворі Різдво – у душах добро»!
Різдвяник розповів дітям про силу добра і любові, про те, як важливо допомагати тим, хто цього потребує. Казковий гість подякував за дружню атмосферу, добрі вчинки, тепло, затишок і не забув про подарунки діткам!
РОБІТЬ ДОБРО, І ВОНО ПОВЕРНЕТЬСЯ ДО ВАС!
Захід підготували педагоги центру: Наталія Соболєва, Аліна Дуцук, Марта Лазоряк.
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-27_19-00-30-1024x771.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-27_19-00-32-1024x576.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-27_19-00-35-1024x771.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-27_19-00-34-1024x771.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-27_19-00-47-1024x771.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-27_19-00-41-1024x771.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-27_19-00-40-1024x771.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-27_19-00-39-1024x771.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-27_19-00-37-1024x771.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-27_19-00-36-1024x771.jpg)