4 березня 2024 року в Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі №1, вчителями лікувальної та фізичної культури спільно з викладачами і студентами кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та домедичної допомоги Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича був проведений оздоровчо-рекреаційний захід «Сильні духом: нація переможців!», присвячений Всесвітньому дню слуху.
Вихованці центру із задоволенням виконували комплекси вправ на координацію та баланс, змагалися у спритності та швидкості, долали смугу перешкод, брали участь у різноманітних конкурсах, естафетах та іграх.
Такі спортивні заходи не тільки заохочують до занять фізичною культурою і спортом, але й позитивно впливають на здоровʼя дітей, розвиток фізичних якостей, сприяють вихованню у дітей таких важливих рис характеру, як сміливість, наполегливість, дружба, воля до перемоги.
Щиро дякуємо всім організаторам та учасникам заходу!
Разом до ПЕРЕМОГИ!
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2024/03/IMG_6957-1-598x1024.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2024/03/IMG_6818-1024x768.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2024/03/IMG_6823-edited-scaled.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2024/03/IMG_6827-edited-scaled.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2024/03/IMG_6846-1024x768.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2024/03/IMG_6888-1024x768.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2024/03/IMG_6906-1024x812.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2024/03/IMG_6932-1-605x1024.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2024/03/IMG_6944-1.jpg)
![](http://cvnrc.com/wp-content/uploads/2024/03/IMG_6952-1-705x1024.jpg)