УЧАСТЬ УЧНІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО ОБЛАСНОГО НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ №1 У ЗМАГАННЯ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

03.04.2024 року учні центру взяли участь у змаганнях з настільного тенісу за програмою обласної спартакіади «Повір у себе», Першість РЦ «Інваспорт».

Переможцями змагань у різній віковій групі стали: Ванасаун Мартин (8 клас), Боднар Артем (10 клас); 2 місце вибороли Боштега Дарина (8 клас), Шевчук Каміла (8 клас), Боштега Єлизавета (5-А клас); 3 місце – Гргурінович Неда (8 клас) і Орлов Микита (6-А клас).

Вітаємо переможців спортивних змагань! Бажаємо їм надалі впевнено крокувати до нових перемог! Дякуємо організаторам змагань! Дякуємо ЗСУ за можливість брати участь у змаганнях та вигравати!