Архів формату «Зображення»

«ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ»  В ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ ОБЛАСНОМУ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНОМУ ЦЕНТРІ №1

З 11 вересня до 15 вересня 2023 року в Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі №1 тривав «Олімпійський тиждень». Це Всеукраїнський спортивно-видовищний захід, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні.

    В рамках «Олімпійського тижня» вчителями фізичної культури та педагогами центру були проведені такі заходи: челендж «Спортивна нація», змагання з шахів, спортивного орієнтування серед учнів початкових та старших класів «Старти надій», квест «В пошуках олімпійського вогню» та олімпійський урок під гаслом «Активна школа – здорова Україна».

     Переможці «Малих Олімпійських ігор» були нагороджені грамотами.  Приємна втома і задоволення від виконаних завдань загартовують організм і формують характер сильних духом дітей – майбутніх переможців! Щиро вдячні усім організаторам та учасникам заходу! Разом до Перемоги!

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ В ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ ОБЛАСНОМУ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНОМУ ЦЕНТРІ №1

7 вересня 2023 року в Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі № 1 з метою запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формування навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення й узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, безпечного поводження під час руху до школи й додому в центрі відбувся «Тиждень знань правил дорожнього руху». В рамках тижня відбувся квест «Твій друг – безпечний рух». В грі-змаганні учні закладу закріпили знання про дорожні знаки, правила безпечного переходу і орієнтування в дорожніх ситуаціях.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА У ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ ОБЛАСНОМУ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНОМУ ЦЕНТРІ №1

9 червня 2023 року пролунав останній дзвінок в Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі № 1. Для кожного цей день має своє значення: діти пишаються власними знаннями та здобутками, вчителі відчувають гордість за виховання майбутнього покоління, батьки розуміють, що їхні діти стали дорослішими на рік.

Особливо зворушливим, радісним і сумним водночас став цей день для наших випускників 12-тих класів, для яких востаннє пролунав шкільний дзвінок. Адміністрація центру привітала випускників та вручила учням свідоцтва про закінчення, відзначила грамотами найактивніших учасників спортивних змагань і творчих конкурсів.

Розділити радість свята і привітати учнів, їхніх батьків, педагогів центру завітали співробітники Управління Державної міграційної служби України у Чернівецькій області. Гостей, які віддавна щиро опікуються нашими вихованцями, ми завжди раді вітати в нашому закладі.

У кожному класі прозвучали останні настанови про безпечні літні канікули.

Випускникам ми бажаємо, нехай шлях вашого життя буде гладким, щасливим і яскравим! Бажаємо, щоб всі ваші плани та цілі обов’язково стали реальністю! Променисто посміхайся і пам’ятайте, що ми завжди вас раді бачити у нашій школі!

Бажаємо миру кожній родині, хай буде Мир у нашій рідній Україні. Слава Україні! Героям Слава!

Атестація – 2023 у Чернівецькому обласному навчально- реабілітаційному центрі № 1

30 березня 2023 року в Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі № 1 відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії «Творчі сходинки вчителя сучасності». У 2022/2023 навчальному році у закладі проходили атестацію 11 педагогів. Засідання комісії відбулося у новому форматі. Педагоги мали можливість презентувати себе, розповісти про свою педагогічну діяльність, про досягнення своїх учнів-вихованців.

Атестаційною комісією було проаналізовано існуючі та потенційні можливості кожного педагога, результативність їх освітньої діяльності в міжатестаційний період. Усі педагогічні працівники відзначились високою активністю та значними результатами у професійній діяльності, високим рівнем фахової та педагогічної майстерності. У значному творчому доробку педагогів центру є методичні напрацювання, відеоуроки. Матеріали педагогів доступні за покликанням для перегляду та вивчення на Googlе диску та в YouTube. Усі відкриті уроки та виховні заняття проведені на високому методичному рівні із використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, хмарних середовищ, технологій дистанційного навчання тощо. Протягом атестаційного періоду педагогами створено також відеоматеріали уроків та позакласних заходів, які можна переглянути на сайті центру.  Бажаємо творчих злетів, професійних успіхів та постійного самовдосконалення! Швидкої перемоги та мирного неба!

Акція з благоустрою та озеленення території у Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі №1

З метою підтримки чистоти і порядку, покращення благоустрою та озеленення  території 24 березня 2023 року в Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі №1 пройшла акція «За чисте довкілля».

Працівники і вихованці закладу прибрали та привели у належний санітарний стан прилеглу територію, висадили багаторічні квіти, кущі, дерева.

З великою відповідальністю, ентузіазмом поставилися вихованці закладу до визначених завдань та показали себе справжніми господарями.

Конкурс «Ерудит» – 2023 у Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі №1

23 березня 2023 року у  Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі № 1 відбувся перший етап Всеукраїнського конкурсу «Ерудит» серед учнів 12-х класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з порушеннями слуху.

В цьому році конкурс проходив серед одинадцяти учасників учнів 12-х класів. Учні 12-А класу працювали очно, а для учнів 12-Б класу, з числа тимчасово переміщених осіб, які перебувають в Україні та за її межами, але виявили бажання здобути освіту в Україні і навчаються в нашому закладі дистанційно, тестові завдання з навчальних дисциплін були розроблені у Google Forms. Окрім тестових завдань, учні писали твір-роздум на тему «Україна – наш дім».

З вітальним словом до учасників звернулася голова Чернівецької обласної організації УТОГ Людмила Дубровіна. Голова журі, директор центру Олена Савчук відзначила відповідальність учнів у підготовці до конкурсу і побажала учасникам успіхів і перемоги, а Олена Бічікова, заступник директора з навчально-виховної роботи, ознайомила учасників з програмою шкільного конкурсу і налаштувала дітей на творчу працю.

 Підготовка до конкурсу стала хорошим стимулом для учнів повторити набуті знання з навчальних дисциплін.

За результатами конкурсу І місце посіла учениця 12-А класу Вікторія Янкевич, яка представлятиме заклад  на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу «Ерудит» в місті Києві.  ІІ місце розділили учні 12-А класу Христина Григорчук і Іван Урсатій, а  ІІІ місце – учениця 12-Б Єлизавета Парамуд і Катерина Боклач, учениця 12-А класу.

Учасники і переможці були нагороджені грамотами та призами.    Вітаємо переможців!!! Висловлюємо щиру вдячність педагогам за організацію та проведення конкурсу у такому незвичному раніше форматі. Бажаємо мирного неба!!! Слава Україні!!!

ВИХОВАНЦІ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО ОБЛАСНОГО НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ №1 В ГОСТЯХ У ПРАЦІВНИКІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНОГО ЗАГОНУ №1

Сьогодні, 22 березня 2023 року, учні 1-5 класів Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру №1 відвідали музей пожежно-рятувальної справи при Управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Чернівецькій області. Дітям розповіли про історію зародження і розвитку пожежно-рятувальної справи на Буковині, вони побачили цікаві артефакти, уявили себе в ролі рятувальників. Учні дізналися правила безпеки щодо поводження з вибухонебезпечними предметами. Дякуємо працівникам Чернівецького державного пожежно-рятувального загону №1 за цікаву зустріч і незабутні емоції вихованців закладу.

День Казки у Чернівецькому обласному навчально- реабілітаційному центрі №1


20 березня весь світ відзначає День Казки.До цієї дати долучилися учні 1 – 7 класів нашого центру. Ми здійснили цікаву віртуальну подорож по Країні казок: зустрілися з героями українських казок, переглянули улюблені мультфільми, подивилися інсценізацію казки” Колобок”, провели буккросинг, де діти ділилися враженнями про прочитані казки. на згадку подарували бібліотеці власні малюнки до улюблених казок.

Участь вихованців Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру №1 у проєкті «Flowers4School»

У жовтні 2022 року в Україні стартував благодійний освітній проєкт «Flowers4school» від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України, який спрямований на те, щоб діти: вчилися піклуватися про свій заклад, краще розуміти світ рослин, турбуватися про навколишнє середовище, власноруч вирощувати квіткові композиції; отримали позитивні емоції під час висадки цибулин.

Наш заклад, подавши заявку на участь у проєкті, отримав колекцію цибулин тюльпанів, нарцисів, гіацинтів, крокусів, а також рекомендації для посадки рослин.

У березні 2023 року учні центру разом з вчителем біології Оксаною Гринчук ознайомилися з посадковим матеріалом, з інструкцією, як правильно саджати цибулинні квіти, підготували ділянку до посадки рослин. Посадка квітів для дітей стала пізнавальною, цікавою та веселою справою, допомогла позитивно вплинути на їх моральний стан.

Такі акції допомагають підтримати дітей по всій країні за допомогою краси квітів, та надати їм сили вірити у щасливе майбутнє.

#flowers4school