16.11.20-20.11.20
09.11.20-13.11.20
14.09.20-18.09.20
Виховне онлайн-заняття на тему: Осінь кольорова – моя планета веселкова
Тиждень 10
Тема. Птахи прилетіли
Тиждень 2
7 чудес України
Шановні учні, поки ми не можемо мандрувати Україною по-справжньому, давайте подорожувати віртуально!
Людям завжди цікаво, що у них «най-най» – найбільше, найкраще, найвеличніше, те, що можна назвати чудом. Ще у давнину виникла традиція визначати найпомітніші творіння людських рук. Відомі давні сім чудес світу. Пригадаєте їх? Яка давня пам’ятка існує понині? З метою привернення уваги до проблеми збереження всесвітньої культурної спадщини у 2007 році було вирішено вибрати Нові сім чудес шляхом загального голосування. 7 липня 2007 року у Лісабоні оголосили список. А які пам’ятки увійшли до Нових семи чудес світу? Погугліть! В Україні вирішили підтримати акцію і обрати сім найвизначніших пам’яток держави. Результати також оголосили 7 липня 2007 року у Києві. -клік-
Виховні заняття для учнів 1-4 класів
Тема: Вода навколо нас
З маленьких років ми звикаємо до чарівної краси природи. Ми гуляємо в парках, в лісі, радіємо спілкуючись з природою. Саме природі людина зобов’язана своїм існуванням. Прочитай акровірш і, склавши перші літери кожного рядка, ти зрозумієш, про що наше віртуальне заняття.
Вона є на Землі в усьому.
Он в небі хмаркою летить
Дає життя всьому живому.
А от без неї нам не жить
Тема: Весна. Перші весняні квіти
Завдання 1. Переглянь відео за цим посиланням.
- Що ти побачив(ла) у відеоролику?
- Яку пору року зображено?
- Що відбувається з снігом? З рослинами?
- Які весняні квіти ти знаєш?
Переглянь відео і ти переконаєшся, що весна – найчарівніша пора року.
Спробуй зробити аплікацію «Весна. Перші весняні квіти». А після карантину ми обов’язково зробимо виставку твоїх творчих робіт та робіт твоїх однокласників. Я впевнена, що вона буде дуже гарна. Попроси батьків, старших сестричок або братиків, щоб допомогли тобі зберегти красу ранньої весни в своїй поробці. Пам’ятайте про техніку безпеки під час роботи з ножицями.
Як не захворіти на грип та застуду?
Сьогодні ми поговоримо про те, що таке віруси і що робити, аби не захворіти. За вікном стоять прохолодні дні. Дорослі і діти починають хворіти. Це відбувається тому, що навколо нас, у повітрі, знаходиться величезна кількість маленьких живих істот. Бактерії і віруси такі малі, що для нашого ока вони невидимі. Щоб побачити їх, потрібен мікроскоп, який збільшує зображення у сотні, тисячі і мільйони разів (демонстрація мікроскопу). Це так багато, що при такому збільшенні мурашка буде величиною з мишу. За формою бактерії можуть мати вигляд крапки, коми, ниточки, ланцюжка. Збудника грипу вчені та лікарі побачили під дуже сильним мікроскопом і назвали його вірусом. Ось він! Небезпечний і злий (демонстрація малюнків «Віруси»). Віруси оселяються в ротовій порожнині та у горлі хворого. Коли хворий розмовляє, кашляє або чхає, то з його рота чи носа вилітають найдрібніші краплини слини чи слизу. Якщо здорова разом з повітрям вдихне ці крапельки, вона може заразитися (демонстрація плаката «Зараження повітряно-крапельним шляхом»).
Творчі завдання для учнів 1-3 класів
Розвиток логічного мислення –-завантажити–
Розвиваючі ігри –завантажити–
Тиждень 3
Тема: Виготовлення квітки технікою оригамі
Дидактична гра “ОЗНАКИ ВЕСНИ“. Розгляньте малюнок. Яка пора року зображена? Які ознаки весни ви знаєте? Розкажіть батькам про кожний маленький малюнок: що зображено? для чого? де росте? якого кольору? і т.д.
Тема. Година спілкування “Здоровий спосіб життя”
Сьогоднішня розмова – вільне спілкування. Кожен може висловити свою думку, поставити запитання, дати пораду, поділитися досвідом.
Тема розмови – здоровий спосіб життя. Хочеться почути від вас, як ви розумієте це, чи переконані в доцільності, більше того – необхідності вести здоровий спосіб життя.
Тема. Зелене багатство України та дивовижні дерева світу.
Привіт, друзі! В умовах карантину, коли ще й погода не сприяє подорожам, пропоную долучитися до віртуальних мандрів лісами України та світу.
Тема. Веселий тиждень. Повторимо дні тижня.
Тема: Молодь вибирає здоровий спосіб життя.
Серед життєвих цінностей сучасної людини перше місце посідає цінність життя і здоров’я.
Щоби не трапилося пожежі… Дорогі діти, зараз багато часу ви проводите удома: навчаєтеся, допомагаєте батькам у господарських справах, відпочиваєте. Можуть виникнути різні ситуації, зокрема небезпечні для вашого життя і здоров’я. Щоби їх не допустити, треба пам’ятати деякі правила. Пропоную вам їх пригадати!
Тиждень 4
Тема. Моя Батьківщина — Україна.
Виростай, дитино, й пам’ятай:
Батьківщина – то найкращий край!
Тема. Вітаміни-наші друзі
Інтерактивний куб? Зробіть разом із дітьми інтерактивний куб з паперу.
Інтерактивний куб розвиває у дітей логічне мислення, кмітливість, ініціативу під час розв’язання проблемних ситуацій; удосконалює вміння робити елементарні висновки; спонукає дотримуватися правил пожежної безпеки; виховує впевненість у своїх силах. Джерело: https://www.pedrada.com.ua/article/2753-pojejna-bezpeka-dlya-dtey-v-kartinkah-ta-grah-vzmemo-v-pomch-nteraktivniy-kub
Розвиток дрібної моторики.
Виховні заняття для 1-4 класів
Тема. Цікаві факти про космос і космонавтів.
12 квітня в Україні відзначають День космонавтики. У цей день 1961році було здійснено перший політ людини у космос. І хоча космос – далекий і близький – завжди вабив людей, ми про нього й досі знаємо дуже мало. Зібрала для вас найцікавіші факти про життя у Всесвіті, які вас точно здивують. Гайда у вражаючу мандрівку!
Тема. Найцікавіші пам’ятники тваринам
Ви вже познайомилися з тваринним світом. А чи знаєте ви, що люди настільки люблять і цінують тварин, що створюють для них навіть пам’ятники?Сьогодні у вас буде можливість віртуально відвідати найбільш визначні пам’ятники тваринам.
Презентація на тему “Леонід Каденюк – перший космонавт незалежної України” для учнів 9-12 класів
Тиждень 5
Тема. Великдень – традиції, звичаї, та повір’я.
Для українців Великдень – це не тільки різнокольорові писанки і смачна паска. Це особливе свято, коли слідують традиціям і вірять у диво. Існує безліч повір’їв і застережень на Великдень. Дотримуючись їх, усе бажане здійснюється.
Тема. Ми обираємо здоровий спосіб життя. –читати–
Тема: Люди, які прославили Буковину. –читати–
Тема. Тваринний світ
Природа –– це чарівна книга. У ній є багато цікавого та невідомого. Сьогодні ви дізнаєтеся про розділ важливий розділ цієї книги –– тваринний світ.
Тема. Моя родина. –читати–
Виховне заняття для учнів 9-12 класів “Мона Ліза”
Тема: Ми готуємось до Великодня! Про що розповідає писанка?
Тема: Великдень – велике свято українців. –читати–
Тема. Подарунки до Великодня своїми руками. Листівка з сюрпризом з кольорового картону. Майстер-клас з покроковими фото
Тема. Великодній кролик із солоного тіста
Тиждень 6
Привіт, «рятувальники»! Ми – жителі країни Дорожніх Знаків, знаходимося в біді. Ми потрапили в полон до Бешкетника. Він забрав всі дорожні знаки. І тепер у нас в країні постійно відбуваються аварії. Допоможіть нам! А допоможуть вам знайти дорожні знаки наші підказки-конверти. Успіхів вам!
Тема. Лікарські рослини рідного краю
Виховне заняття для учнів 1-3 класів
Тема. Без верби і калини нема України
Інформаційна година для 6-12 кл.
Тиждень 7
Цікаві факти про свято Великодня
Виховне заняття для учнів 7-8 класів
Тема. Малювання «Яблуневий цвіт»
Виховні заняття для 1-2 класів
Виховна година на тему: «Птахи»
Цікава інформація для учнів 9-12 класів
Марія Приймаченко – українська народна художниця
Завдання для учнів 1-2 класів. Тема. Прогулянка лісом
Тема. Квіти карпатського краю
Виховне заняття для учнів 3-4 класів. Тема. Дружити справа нелегка, але дружити треба вміти
Цікава інформація для старшокласників
Тиждень 8
Виховні заняття для старшокласників
Тема. Весняні свята українців
Визволення Чернівців – столиці Буковини.
Виховне заняття для 3-4 класів
Тема. Світ професій.
Інформація для батьків. Тема. Булінг: що робити батькам і дітям?
Десять порад батькам при організації роботи з фізичної культури
Пальчикова гімнастика
Виховні заняття для учнів 2-3 класів
Тема. У світі тварин.
Тема. День матері
Тиждень 9
Тема. Сміття та його сортування
Моя сім’я
Родина – мій дім, мій оберіг
Тема. Моя сім’я і родина – частинки України
Привіт друзі! Впевнена, що ви всі дуже любите дивитися різноманітні кінофільми, особливо зараз, під час карантину. Але чи знаєте ви, звідки взялося кіно, хто вигадав пристрій для показу, в якій країні вперше демонстрували кіно і що саме показували, чи був звук, як з’явився колір і, взагалі, хто вигадав цей вид мистецтва? Якщо цікаво, запрошую до перегляду цієї презентації.